História Firmy Aluwin

Firma ALUWIN spol. s r. o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 ako výrobca plastových okien, dverí, presklenných stien a zimných záhrad. Svoje produkty a služby ponúkame našim zákazníkom už viac ako 22 rokov.

Plastové okná a dvere ALUWIN vyrábame zo špičkového profilového systému TROCAL 88+ s plne 6 komorovou štruktúrou a stavebnou hĺbkou 88 mm, ktorý spĺňa najnáročnejšie požiadavky na pevnosť, trvácnosť, farebnú stálosť a tepelnú a zvukovú izoláciu a taktiež z profilového systému TROCAL INNONOVA 70 s plne 5 komorovou štruktúrou a hrúbkou 70 mm.

Všetky plastové okná a dvere Aluwin vyrábame z absolútne nezávadných profilov stabilizovaných bezolovnatými stabilizátormi novej generácie na báze vápnika a zinku čo potvrdzuje aj náš certifikát, ktorého sme ako autorizovaný partner firmy Profine GmbH (výrobcu profilov Trocal) držiteľom.

V roku 2009 sme náš sortiment rozšírili o hliníkové okenné, dverové, posuvné a fasádne systémy belgického systému ALIPLAST, od roku 2011 o protipožiarne okenné a dverové systémy PONZIO a od roku 2013 o hliníkové balkónové systémy. Súčasťou všetkých dodávok sú aj súvisiace práce včítane demontáže a odvozu starých výrobkov, murárske práce, dodávky a montáže vnútorných a vonkajších parapetov, interiérových a exteriérových žalúzií, sietí proti hmyzu, dodávky a montáže garážových brán a roletovej techniky.

V roku 2013 sme zahájili spoluprácu s belgickou firmou Renson, ktorej výsledkom je realizácia špičkových prestrešení terás Camargue®, Algarve® a Lagune® a tieniacej textilnej roletovej techniky Fixscreen®.